Reklama

OSiR zaprasza na ferie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSiR / Internet (zdjęcie poglądowe)

OSiR zaprasza na ferie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty w czasie zbliżających się ferii zimowych. Dla dzieci i młodzieży szkolnej przygotowano m.in. bezpłatne wyjścia na kręgle, zajęcia crossfit, czy turnieje piłkarskie.

Osoby nie mające pomysłu bądź możliwości spędzenia ferii poza granicami miasta, będą mogły skorzystać z oferty „Ferie z OSiR-kiem 2019”. Na chętnych czekają turnieje w tenisa ziemnego, halową piłkę nożną, warcaby i siatkówkę.

W trakcie ferii będzie można skorzystać z oferty pływalni „Delfinek”, gdzie zainstalowany zostanie wodny tor przeszkód. Instruktorzy będą też prowadzić lekcje doskonalenia technik pływania. Natomiast w innych częściach miasta, dzieci i młodzież będą mogli udać się na zajęcia crossfit (ul. Żelechowska 22), czy na kręgle, bilard i salę zabaw (Klub Decybel, Centrum Rozrywki „Arkabos”).

Udział w zorganizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie przedsięwzięciach możliwy będzie po dostarczeniu podpisanego przez rodzica lub opiekuna prawnego stosownego oświadczenia. Szczegóły w biurze Ośrodka lub na stronie internetowej www.osir.lukow.pl.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE