Reklama

OSiR zaprasza do gry w tenisa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

OSiR zaprasza do gry w tenisa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych wybudowanych niedaleko ogródków działkowych za bazą PKS w Łukowie. Obiekty udostępniane są mieszkańcom za darmo.

Pod koniec września ubiegłego roku oddano do użytku w naszym mieście nowe korty tenisowe zlokalizowane niedaleko ogródków działkowych i bazy PKS. Dostęp do obiektów możliwy jest m.in. od zbiegu ulicy Browarnej i Konwiktorskiej, w miejscu gdzie wyjeżdżają na miasto pojazdy pobliskiego WORD-u.

Korty tenisowe udostępnione są mieszkańcom miasta za darmo, a jedyny wymóg który należy spełnić to konieczność wcześniejszego zapisania się w biurze OSiR. Obiekty w sezonie 2018 udostępnione zostaną Łukowianom już 10 kwietnia i czynne będą w godzinach 10-19. Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 25 798 23 89 lub 515 137 778 bądź osobiście w siedzibie Ośrodka przy ul. Browarnej 63.

Przypomnijmy, że inwestycja, na której oprócz kortów tenisowych wybudowano także boiska treningowe do piłki nożnej kosztowała niespełna 1,3 mln złotych i została częściowo sfinansowana ze środków zewnętrznych.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE