Reklama

Opłatek "Naszego Dziedzictwa"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Opłatek "Naszego Dziedzictwa" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Członkowie i sympatycy stowarzyszenia "Nasze Dziedzictwo" podsumowali 2017 rok. Na noworocznym, aczkolwiek utrzymanym w świątecznym klimacie spotkaniu, snuli też plany na najbliższe miesiące.

Podsumowanie kwest na ratowanie zabytkowych nagrobków w Łukowie oraz plany dalszych zbiórek pieniędzy. W niedzielne popołudnie w sali konferencyjnej przy ul. Piłsudskiego w Łukowie odbyło się spotkanie sympatyków i członków stowarzyszenia „Nasze Dziedzictwo”. Gośćmi zaproszonymi przez prezesa Jana Karwowskiego byli tym razem członkowie stowarzyszenia Alternatywa dla Łukowa, którzy pomogli przeprowadzić ubiegłoroczną kwestę 1 listopada. Obecny był także przedstawiciel Rady Seniorów Stefan Izdebski i szef PCK w Łukowie Zbigniew Pasik.

Po symbolicznym dzieleniu się opłatkiem i wzajemnych życzeniach, prezes „Naszego Dziedzictwa” Jan Karwowski podziękował za dotychczasową współpracę i przedstawił plany działalności stowarzyszenia na najbliższe miesiące. Grupa chce dalej przeprowadzać kwesty, planuje też realizację ulotki z zabytkowymi łukowskimi mogiłami - tymi wymagającymi renowacji i tymi, które doczekały się odnowienia.

Spotkanie choć zorganizowane pod koniec stycznia, utrzymane było w bożonarodzeniowym klimacie. Całość rozpoczęła się od odczytania wersetów biblijnych. Nie zabrakło też kolęd śpiewanych przez najmłodszych sympatyków „Naszego Dziedzictwa”.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE