Reklama

Opłatek na komendzie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Opłatek na komendzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Rodzinne spotkania poprzedzają też wigilie w miejscach pracy. Policjanci z łukowskiej komendy podzielili się z nami informacją o spotkaniu opłatkowym z przedstawicielami służb i instytucji współpracujących na co dzień z mundurowymi.

Na dziesięć dni przed Wigilią, 14 grudnia w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie zorganizowane zostało spotkanie opłatkowe funkcjonariuszy i pracowników cywilnych policji. Przybyłych na spotkanie powitał Komendant nadkom. Leszek Misiak, który życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności skierował zarówno do swoich podopiecznych, jak i do zaproszonych gości.

Ksiądz Prałat Antoni Pietruszka, duszpasterz łukowskich policjantów, poświęcił wigilijny opłatek i podziękował funkcjonariuszom za pełną poświęceń pracę. W świątecznej atmosferze, podczas przemówień, dzieląc się opłatkiem, wszyscy życzyli funkcjonariuszom i pracownikom Policji, a także ich rodzinom, spokojnych świąt, wspaniałych świątecznych przeżyć, a także realizacji zamierzeń w Nowym 2018 Roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE