Reklama

Oni wiedzą jak być wzorowymi kadetami

Opublikowano:
Autor:

Oni wiedzą jak być wzorowymi kadetami  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie klas mundurowych ZS w Radoryżu Smolanym otrzymali z rąk dyrektor Marzeny Kamińskiej odznaki ?Wzorowy Kadet Klasy Mundurowej?.

Uroczystości odbyła się 26 lutego. Martyna Lazurek - kadet klasy trzeciej wojskowej, złożyła meldunek o gotowości kadetów do uroczystości. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu, uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu, otrzymali  zasłużone odznaki. Tego zaszczytu dostąpiło w tym roku szkolnym 19 uczniów: złotą odznakę otrzymało 5 kadetów, srebrną 2 kadetów, brązową 12 kadetów.Aby  zdobyć brązową, srebrną  lub złotą odznakę „Wzorowy Kadet Klasy Mundurowej  uczeń musi osiągnąć wysoką średnią w nauce oraz legitymować się wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem.

Odznaki wręczane są  po każdym semestrze, pierwsza ma kolor brązowy i jest przyznawana za uzyskanie średniej z ocen minimum 4.0 i zachowanie co najmniej bardzo dobre. By zdobyć srebrną trzeba mieć już odznakę brązową oraz średnią z ocen minimum 4,25 i zachowanie wzorowe, a złota jest przyznawana kadetowi, który ma odznakę srebrną oraz osiągnął średnią z ocen minimum 4,5 oraz wzorowe zachowanie. Rodzice odznaczonych uczniów otrzymali z rąk pani dyrektor listy gratulacyjne.


Źródło: ZS w Radoryżu SmolanymUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE