Reklama

Olimpiada logistyczna w „Rolniku”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Olimpiada logistyczna w „Rolniku” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 85 uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie wzięło udział w szkolnym etapie X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Najlepsi z nich będą rywalizowali na z uczniami z całej polski 1 grudnia.

4 października roku odbył się szkolny etap X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, w której wzięło udział 85 uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie. Do etapu okręgowego zakwalifikowało się 39 osób, które będą rywalizowały w grupie 534 uczniów z całej Polski w ramach II etapu olimpiady, który odbędzie się 1 grudnia 2017 roku.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna po raz pierwszy zorganizowana została w 2008 roku. Jej celem jest rozbudzenie zainteresowania branżą TSL, wpływ na kształcenie przyszłej kadry logistycznej oraz pomoc w ocenie programów nauczania w szkołach średnich i policealnych. Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. 

Źródło: ZS nr 3 w Łukowie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE