Reklama

Okularium już od 27 lat dba o Wasz wzrok!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Okularium

Okularium już od 27 lat dba o Wasz wzrok! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na pewno dobrze znacie salony optyczne Okularium, jakie znajdują się w naszym mieście od kilku lat. Ale czy wiecie, że pierwsze salony sieci powstały aż 27 lat temu? Jest to firma z naprawdę dużymi tradycjami. Okularium już od 27 lat zapewnia nam profesjonalną obsługę oraz zaangażowanie w jak najlepszym doborze idealnych dla nas okularów. Doradcy Klienta mają zatem ogromne doświadczenie w sprzedaży każdego rodzaju soczewek okularowych i opraw. Okularium zapewnia największy wybór opraw w mieście - w Łukowie w sprzedaży znajdują się oprawy marek Oxys, RayBan, Vogue, Cotton Club, H1N1, Vermari, Tommy Hilfiger.

Okularium, to nie tylko salony w Łukowie - to polska sieć 25 salonów zlokalizowanych na terenie aż 4 województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Okularium to także gabinety optometryczne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i doświadczeni specjaliści korekcji wad wzroku oraz aplikacji soczewek kontaktowych.

Z okazji 27 urodzin Okularium salony optyczne w Łukowie zapraszają wszystkich do skorzystania z bezpłatnego badania wzroku (na hasło URODZINY OKULARIUM). W salonach przekonasz się także, że Okularium nigdy nie zapomina o swoich klientach i zawsze ma w zanadrzu atrakcyjną ofertę na zakup okularów. Od Doradców Klienta w salonach w Łukowie dowiedzieliśmy się, na czym polega urodzinowa oferta. Tylko teraz każdy, kto zdecyduje się na zakup okularów progresywnych, druga parę szkieł progresywnych lub do czytania i pracy w pomieszczeniach może otrzymać w prezencie. Natomiast klienci, którzy zdecydują się na zakup „normalnych” okularów do dali lub do bliży, mogą w prezencie otrzymać okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV tylko za 1 zł. Okularium nie zapomniało także o użytkownikach soczewek kontaktowych – przy zakupie dwóch opakowań soczewek marki I-Oxys, duży płyn (360 ml) do ich pielęgnacji dostaną absolutnie za darmo.

Pamiętajcie, że o wszystkich szczegółach aktualnych promocji poinformują Cię Doradcy Klienta z salonów optycznych Okularium. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów, więc nie czekaj i już dzisiaj zadzwoń lub przyjdź do Okularium w Łukowie i zapisz się na bezpłatne badanie wzroku. Takie oferty nie zdarzają się zbyt często!


W imieniu załogi salonów optycznych Okularium serdecznie zapraszamy!

Okularium
ul. Dmocha 2A
21-400 Łuków
Tel. (25) 798 00 00

Okularium
ul. Wyszyńskiego 10/18
21-400 Łuków
Tel. (25) 797 20 20

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/
Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE