Reklama

Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości w łukowskiej komendzie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości w łukowskiej komendzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowscy policjanci po raz kolejny włączyli się do programu edukacyjno-wychowawczego pn. \'Dzień Przedsiębiorczości\'. Dzięki skierowanej do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych akcji, uczniowie mieli możliwość poznać specyfikę zawodu policjanta.

Komendę Powiatową Policji w Łukowie odwiedziła wczoraj młodzież z Zespołu Szkół Nr 2 w Łukowie. Uczniowie w trakcie kilkugodzinnego spotkania mieli możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o zawodzie policjanta i zapoznania się w praktyce z jego specyfiką. Młodzież zdobyła też informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach, które są niezbędne do pełnienia służby w Policji.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz sprzętu znajdującego się na wyposażeniu łukowskich policjantów. Niezapomniane emocje wzbudziła prezentacja sprzętu techników kryminalistyki oraz zajęcia na sali sportowej z instruktorem taktyk i technik interwencji. Uczniowie mogli również przyjrzeć się „z bliska” kontroli drogowej zatrzymanego pojazdu.


Program „Dzień Przedsiębiorczości” ma pomóc młodym ludziom w podejmowaniu trafnych decyzji przy planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Źródło: KPP Łuków, Marcin Józwik. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE