Reklama

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna w „Rolniku”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Łukowie

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna w „Rolniku” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 67 uczniów z różnych części Polski rywalizowało w Zespole Szkół nr 3 w Łukowie w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Pisanie testu wiedzy odbyło się w poniedziałek 1 grudnia.

15 grudnia będą znane wyniki etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Inicjatywa skierowana jest do uczniów szkół średnich i policealnych uczących się zawodów związanych ze spedycją i logistyką. Jej laureaci i finaliści zwolnieni są z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Jest więc o co walczyć.

Walkę o dyplomy toczyli też uczniowie z Łukowa, Siedlec, Białegostoku, Lublina, Zamościa czy Warszawy. 1 grudnia w Zespole Szkół nr 3 w Łukowie odbył się okręgowy etap olimpiady, na której rywalizowało 67 uczniów. W tym roku właśnie łukowski „Rolnik” był gospodarzem testu sprawdzającego wiedzę. Jego uczniowie (39 osób) byli też najliczniejszą grupą rywalizującą w Olimpiadzie. Wyniki testu wiedzy znane będą pod koniec przyszłego tygodnia. Mamy nadzieję, że w gronie laureatów znajdą się także uczniowie „naszej” szkoły.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE