Reklama

Ogólnopolska ankieta na temat budowy domu - przyłącz się i wygraj regulator pokojowy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Ogólnopolska ankieta na temat budowy domu - przyłącz się i wygraj regulator pokojowy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Latem, kiedy pogoda sprzyja, praca na budowach w różnych zakątkach naszego kraju idzie pełną parą. Pozostaje pytanie: jakie domy budują Polacy - tradycyjne czy może wykorzystujące nowoczesne rozwiązania technologiczne?

Duże czy małe? Jedno-, dwu- czy może wielorodzinne? O te i inne kwestie związane z budową domu pyta firma TECH Sterowniki, w internetowej ankiecie pod hasłem \"Budowa domu 2017\". Co więcej, do jednej spośród osób, które odpowiedzą na znajdujące się w ankiecie nieobowiązkowe pytanie konkursowe, powędruje nowoczesny regulator pokojowy z czujnikiem temperatury podłogi. Ankieta potrwa do końca lipca 2017 roku.

Struktura badania

Budowa własnego domu to dla wielu Polaków najważniejsza życiowa inwestycja. Wymaga ona podjęcia wielu decyzji, które mają później wpływ na poniesione koszty oraz komfort mieszkania. O własne doświadczenia z planowania i pracy przy inwestycji pyta budujących firma TECH Sterowniki. Pytania dotyczą różnych etapów i różnych aspektów budowy domu: wyboru projektu, lokalizacji, metrażu, technologii budowy, a także kwestii związanych z ogrzewaniem budynku i wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Dodatkowym bonusem dla wszystkich respondentów badania jest szansa na wygranie nowoczesnego regulatora pokojowego wyposażonego w czujnik temperatury podłogi. Aby powalczyć o tę nagrodę wystarczy odpowiedzieć na jedno dodatkowe pytanie konkursowe, a mówiąc ściślej wskazać powód, dla którego regulator powinien zostać wysłany właśnie do Ciebie. Cała ankieta jest anonimowa, a pytania zostały tak przygotowane, by udzielenie odpowiedzi na wszystkie zajęło nie więcej niż 10 minut.

Najpierw badanie, później raport

Najważniejszym celem ankiety jest określenie preferencji Polaków dotyczących planowanej lub trwającej już budowy domu, w tym również tych odnoszących się do wyboru ogrzewania i jego eksploatacji. Zebrane informacje posłużą do przygotowania specjalnego raportu dotyczącego budowy domów przez inwestorów prywatnych. Analiza danych poparta wykresami oraz wnioskami zostanie udostępniona na blogu firmy TECH Sterowniki. Każdy będzie mógł pobrać raport za darmo i dowiedzieć się więcej na temat obecnie prowadzonych inwestycji lub zainspirować się w trakcie budowy własnego domu.

Wygraj nowoczesny regulator pokojowy

Dla wszystkich tych, którzy poświęcą swój czas na wypełnienie ankiety, firma TECH Sterowniki przygotowała bonus w postaci znanego i chętnie wybieranego sterownika ze swojej oferty – regulatora pokojowego ST-292v3. Regulator może być wykorzystany do sterowania urządzeniem grzewczym lub chłodzącym. Obecność czujnika temperatury podłogi pozwala na precyzyjną regulację temperatury w pomieszczeniu, uwzględniając stopień nagrzania podłogi. Odpowiadając na zaledwie jedno dodatkowe pytanie w ankiecie, każdy ma szanse wygrać to urządzenie i poczuć różnicę w odczuwanym komforcie cieplnym na co dzień.

Więcej informacji na temat badania i konkursu oraz bezpośredni link do ankiety znajduje się na stronie: http://techsterowniki.pl/ankieta-dla-budujacych-dom/

Wszystkie odpowiedzi na pytania będą zbierane do 31 lipca 2017 roku.

Rozważasz budowę własnego domu a może już przygotowujesz się do przeprowadzki? Bez względu na to, na jakim etapie budowy domu aktualnie jesteś, wypełnij ankietę! Pomóż w stworzeniu wiarygodnego raportu na temat rynku budowniczego w Polsce. Być może nowoczesny regulator pokojowy trafi właśnie do Ciebie!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE