Reklama

Odzyskane skradzione rowery. Dwaj łukowianie zatrzymani

Opublikowano:
Autor:

Odzyskane skradzione rowery. Dwaj łukowianie zatrzymani - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwóch mieszkańców Łukowa zatrzymali policjanci w związku z kradzieżą rowerów. Wkrótce mężczyźni usłyszą zarzuty. Funkcjonariusze ustalą także czy zatrzymani kradli też wcześniej na terenie łukowskich ogródków działkowych.

W niedzielę łukowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży dwóch rowerów z altanki działkowej. Zgłaszający opisał dokładnie wygląd i cechy charakterystyczne skradzionych mu jednośladów. Wyjaśnieniem sprawy zajęli się łukowscy kryminalni.

Funkcjonariusze odzyskali jeden ze skradzionych rowerów i zatrzymali dwóch mieszkańców Łukowa. Zatrzymani przez kryminalnych 39 i 47-latek już w przeszłości wchodzili w konflikt z prawem. Karani byli między innymi za kradzieże i kradzieże z włamaniem. Następnego dnia policjanci odzyskali drugi rower skradziony z altanki działkowej.  

Wkrótce odzyskane rowery policjanci zwrócą właścicielowi. Teraz prowadzący postępowanie ustalą także czy zatrzymani przez nich mężczyźni mieli związek z wcześniejszymi kradzieżami do jakich dochodziło na terenie ogródków działkowych. Funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Źródło: KPP w Łukowie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE