Reklama

Odzyskali auto za 70 tysięcy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Odzyskali auto za 70 tysięcy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi z gminy Łuków, który przywłaszczył sobie warte 70 tys. zł Audi Q7. Mężczyzna nie spłacał rat leasingowych za pojazd i korzystał z niego z przyczepionymi innymi tablicami rejestracyjnymi. Próbował też oszukać policjantów mówiąc, że leasingowe auto spłonęło poza granicami kraju.

30-letni mężczyzna zapłacił tylko jedną ratę leasingową i dalej zaprzestał jakichkolwiek płatności. Gdy przedstawiciele przedsiębiorstwa próbowali zobowiązać go do uiszczenia należności, ten unikał wszelkich kontaktów. W końcu firma wypowiedziała umowę, zobowiązując 30-latka do zwrotu pojazdu. Bezskutecznie. Powiadomiona została więc policja.

Gdy funkcjonariuszom udało się dotrzeć do mężczyzny, ten mówił im, że ureguluje wszelkie zaległe wpłaty i że audi Q7 spaliło się poza granicami kraju. Nie miał na to jednak żadnych dowodów ani dokumentów. Sam pojazd był ukryty na terenie jednej z posesji w gminie Wisznice w powiecie bialskim. Miał przyczepione inne tablice rejestracyjne.

Odzyskany samochód został zabezpieczony, a 30-latek wkrótce usłyszy zarzuty. Za przywłaszczenie auta grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Razem z funkcjonariuszami z łukowskiej komendy sprawę wyjaśniali policjanci z Białej Podlaskiej.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE