Reklama

Odkryj tajemnice miasta. Zaproszenie na grę miejską

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Odkryj tajemnice miasta. Zaproszenie na grę miejską - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa wraz Muzeum Regionalnym i innymi partnerami przedsięwzięcia zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w grze miejskiej. Zabawę zaplanowano na 1 czerwca.

Siedem miejsc rozlokowanych na terenie miasta będą musieli odwiedzić uczestnicy gry miejskiej planowanej na 1 czerwca w Łukowie. W grze „Przez Łuków Śladami Historii” wystartować będą mogły 3-5-osobowe drużyny, zarówno szkolne jak i złożone z grup znajomych, pracowników, rodzin czy po prostu mieszkańców Łukowa. Na wspólne odkrywanie nieznanych wszystkim miejsc w naszym mieście zaprasza stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa.

Uczestnicy gry oprócz przemierzania miasta, będą musieli odpowiadać na pytania sugerujące dalszy kierunek wędrówki. Zabawę wygra ta drużyna, która w najszybszym czasie upora się z zagadkami przygotowanymi przez Organizatorów.

- Początek imprezy planowany jest na godz. 10 na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie, a jej finał w godzinach 14-15 w Muzeum Regionalnym. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, puchary oraz dyplomy - mówi Piotr Płudowski, prezes stowarzyszenia.

Udział w edukacyjnej zabawie jest całkowicie darmowy i dobrowolny. Wydarzenie współorganizuje ze stowarzyszeniem Muzeum Regionalne w Łukowie, które udostępnia swój teren na finał, rozdanie nagród i wspólny piknik.

- Jesteśmy przekonani, że nasza inicjatywa będzie ciekawą formą edukacji i rekreacji, która uzupełni wiedzę o naszym mieście. W grze miejskiej mogą wziąć udział osoby w różnym wieku, młodzież szkolna oraz dorośli mieszkańcy Łukowa. Nasza zabawa może być doskonałą formą spędzenia czasu przez rodziny, które szczególnie zapraszamy - dodaje Piotr Płudowski.

Udział w zabawie jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o zgłaszanie się szkół i mieszkańców miasta drogą mailową ([email protected]), za pośrednictwem portali społecznościowych bądź bezpośrednio u członków stowarzyszenia. Termin przyjmowania zgłoszeń to 30 maja. Regulamin gry miejskiej dostępny jest POD TYM ADRESEM.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE