Reklama

Oddaj książkę bez płacenia kary. Przed nami Noc Bibliotek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Oddaj książkę bez płacenia kary. Przed nami Noc Bibliotek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zwróć przetrzymywaną książkę, a nie poniesiesz kary! W sobotę 9 czerwca każdy czytelnik, który nie zwrócił w terminie książek wypożyczonych w bibliotece głównej i w filiach, będzie mógł je oddać bez płacenia kary za przetrzymanie. To udogodnienie dla czytających z okazji przypadającej w weekend Nocy Bibliotek.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie zaprasza na IV Noc Bibliotek. Osoby, które odwiedzą placówkę w sobotę 9 czerwca, będą mogły wziąć udział w kulturalnych wydarzeniach przygotowanych specjalnie na tą okazję.

Świętowanie Nocy Bibliotek rozpocznie się już przed południem w Oddziale dla Dzieci. O godz. 11.30 wyświetlony zostanie film „I Ty możesz zostać detektywem” i przeprowadzone zostaną zajęcia detektywistyczne.

O godz. 19.00 Noc Bibliotek przeniesie się do Czytelni dla Dorosłych. Wówczas odbędzie się koncert zespołu „The Reymonts” z ZS nr 3 w Łukowie, który zaprezentuje repertuar „Ku wolności”. Czytelnicy obejrzą też film poświęcony placówce i spotkają się z osobami, które odwiedziły różne zakątki świata, a swoje relacje uwieczniły właśnie w książkach. W ramach Nocy Bibliotek planowana jest też gra „Literaci Lubelszczyzny” oraz „Flirt Z Niepodległą”.

Istotną z punktu widzenia czytelników informacją, jest również amnestia na trzymane zbyt długo książki. Osoby zalegające ze zwrotem książek będą mogły oddać je do placówki bez ponoszenia kary za przetrzymanie. Książki wypożyczone w głównej siedzibie biblioteki oraz w jej filiach, będzie można zwrócić tylko ul. Wyszyńskiego. Godziny, w których obowiązywać będzie amnestia to 10-16 oraz 19-22.

Dodatkowo Miejska Biblioteka Publiczna w Łukowie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „RzeczpospoCzyta Czyta Polonę!”. W jej ramach udostępniono za darmo wybrane materiały z zasobów Cyfrowej Biblioteki Narodowej. Szczegóły pod TYM ADRESEM.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE