Reklama

O sprzedaży działek i współpracy z organizacjami pozarządowymi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

O sprzedaży działek i współpracy z organizacjami pozarządowymi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada Miasta dziś pochyli się nad kilkoma zagadnieniami. Wśród nich m.in. pozwolenie na sprzedaż działek, które są własnością miasta czy też ustalenie zasad regulujących współpracę samorządu z organizacjami pozarządowymi. W programie także informacja o tym, na jakim etapie znajdują się miejskie inwestycje.

Dziś o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbędzie się sesja Rady Miasta. Radni wysłuchają informacji na temat stanu realizacji inwestycji w mieście oraz podejmą szereg uchwał. Wśród nich uchwały zezwalające na sprzedaż nieruchomości, które są własnością miasta. Do sprzedania będzie działka położona u zbiegu ul. Stodolnej i Konstytucji 3-go Maja, a także działka przy ul. Łapiguz.  

Radni uchwalą „Roczny program współpracy Miasta Łuków z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami mogącymi realizować zadania pożytku publicznego na 2017 rok”. W programie obrad znalazł się także punkt, w których ustalony zostanie tryb udzielania i rozliczania dotacji dla niepublicznych jednostek oświatowych oraz zakres i tryb kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystywania. Rada Miasta będzie także głosowała nad ustaleniem wysokości stawki dotacji dla Zakładu Gospodarki Lokalowej za konserwację jednego punktu świetlnego oświetlenia ulicznego na terenie naszego miasta. Nie zabraknie zmian w uchwale budżetowej.      

O szczegółach podejmowanych przez Radę Miasta decyzji poinformujemy Państwa już wkrótce.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE