Reklama

O dotacji na budowę III etapu obwodnicy i budżecie na 2017 rok

Opublikowano:
Autor:

O dotacji na budowę III etapu obwodnicy i budżecie na 2017 rok - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jutro odbędzie się sesja Rady Miasta. Radni będą głosowali nad przyjęciem przyszłorocznego budżetu, pomocy udzielanej samorządom oraz uchwalą Miejski Program Profilaktyki.

15 grudnia o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbędzie się sesja Rady Miasta. Wśród tematów ustalenie nowej stawki podatku leśnego i rolnego, zmiany w budżecie, ale także kwestia dotacji na rzecz budowy III etapu małej obwodnicy.

Podczas sesji radni zagłosują za przyjęciem, lub też nie, projektu budżetu na 2017 rok. Przypomnijmy: dochody budżetu w 2017 roku zaplanowano na kwotę 109.550.481 zł. Wydatki natomiast na poziomie 110.451.843 zł. Na inwestycje miasto chce przeznaczyć 12.017.930 zł. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

W przyszłorocznym budżecie zabezpieczone zostaną środki na udzielenie pomocy samorządom. Podejmowaną jutro uchwałą radni wyrażą zgodę, lub nie, na udzielenie województwu lubelskiemu pomocy rzeczowej w zakresie opracowania dokumentacji technicznej na budowę chodnika oraz przebudowę istniejącego chodnika w ścieżkę z przeznaczeniem do wspólnego korzystania dla pieszych i rowerzystów, które mają powstać wzdłuż drogi wojewódzkiej 806 Łuków – Mędzyrzec Podlaski.

Miasto chce także przeznaczyć 1,5 mln zł powiatowi łukowskiemu na rzecz budowy III etapu małej obwodnicy Łukowa. Podczas jutrzejszej sesji radni zajmą się także sprawą nieruchomości do sprzedaży i zamiany. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE