Reklama

O autoprezentacji w Klimkach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

O autoprezentacji w Klimkach  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszył drugi cykl spotkań "Biznes Lubelskie 2018". 13 listopada o autoprezentacji jako metodzie na sukces będą mówić w Klimkach niedaleko Łukowa m.in. dziennikarze TVP i Polsatu.

Jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie? O tym opowiedzą wykładowcy drugiego cyklu bezpłatnych spotkań w ramach programu „Biznes Lubelskie 2018”. W role prelegentów wcielą się praktycy - szefowie firm, którym udało się odnieść sukces na rynku ogólnopolskim oraz dziennikarze TVP i Polsatu, którzy odsłonią tajemnice autoprezentacji. Najbliższe spotkanie w Łukowie odbędzie się 13 listopada o godz. 16:30 w Centrum Konferencyjno Wypoczynkowym Parisel Palace (Klimki 36, Łuków).

Spotkanie w Klimkach jest jedno z 24. w całym województwie lubelskim i adresowane jest głównie do przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu. O tym, jak osiągnąć sukces w biznesie na Lubelszczyźnie i skutecznie promować swoje przedsiębiorstwo, opowie Robert Suszko, Prezes Zarządu Bon Appetite Sp. z o.o.  Z kolei redaktor Piotr Kuśmierzak, dziennikarz Polsat i reporter Polsat News podpowie, jak najlepiej zaprezentować się podczas publicznych wystąpień w biznesie oraz w rozmowie z mediami i przed kamerą.

Na konferencji pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego opowiedzą także o możliwościach atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych, tłumaczeń itp. Wydarzenie zakończy się wspólną kolacją, która będzie okazją do networkingu, czyli wymiany doświadczeń, dyskusji i wzajemnego poznania się uczestników.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona. Rejestracja do udziału odbywa się poprzez formularz na stronie internetowej: http://www.invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/biznes-lubelskie-2018-bezplatne-spotkania-dla-mikroprzedsiebiorcow.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE