Reklama

Nowy wydawca portalu Łuków24.pl

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wydawnictwo Wspólnota

Nowy wydawca portalu Łuków24.pl - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Portal internetowy Łuków24.pl zmienia właściciela. Miło nam poinformować, iż naszym wydawcą zostało Wydawnictwo Wspólnota Mateusza Orzechowskiego.

Od pewnego czasu portal internetowy Łuków24.pl posiada nowego właściciela i wydawcę. Został nim Mateusz Orzechowski, twórca m.in. Wspólnoty Łukowskiej. Serwis założony w 2013 roku przez Łukasza Kurowskiego, prowadzony następnie przez Marcina Wysokińskiego, trafia dziś pod skrzydła jednego z najbardziej renomowanych wydawnictw w województwie lubelskim.

- Zakup portalu Łuków24.pl wpisuje się w naszą politykę ciągłego rozwoju, rozszerzania zasięgów i coraz większego zagospodarowywania Internetu. Połączenie siły gazety Wspólnoty Łukowskiej i portalu Łuków24.pl da korzyści wszystkim - informuje Mateusz Orzechowski, nowy właściciel portalu. - Na współpracy skorzystają Czytelnicy obu tych mediów, ponieważ dostaną więcej informacji. Przedsiębiorcy, bo będą mieli lepsze możliwości ogłoszeniowe. W końcu na wszystkim skorzystają dziennikarze, bo będą mieli możliwość współpracy i wymiany doświadczeń. Portal Łuków24.pl nie był tani, ale jestem przekonany że to właściwa inwestycja - dodaje.

Łuków24.pl to najpopularniejszy tego typu serwis w Internecie w powiecie łukowskim. Miesięcznie czyta nas nawet 45. tys. unikalnych użytkowników, którzy generują ponad 350 tys. odsłon. Swoją popularnością bijemy na głowę nawet media siedleckie, wydawane w większym od Łukowa mieście. Dużym zaufaniem cieszy się także nasz profil na Facebooku, którzy lubi już prawie 13 tys. osób. Liczby te są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi mediami wydawanymi w powiecie łukowskim.

Wydawnictwo Wspólnota posiada na chwilę obecną 9 gazetowych tytułów prasowych i kilka internetowych. Do ich grona dołączył właśnie portal Łuków24.pl. Wspólnota sukcesywnie powiększa swój zasięg zarówno na tradycyjnym papierze, jak i w Internecie. Popularnością bije wydawane w stolicy województwa takie tytuły jak Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski i dostępny w powiecie łukowskim Tygodnik Siedlecki.

- Nie będzie rewolucji, ale będą nowe inicjatywy. Nasz zespół ma głowy pełne pomysłów, zapał do pracy i chęć rozwoju. Ze swej strony gwarantujemy Wspólnocie rozwój w wirtualnej rzeczywistości i pomoc w dotarciu do młodego Czytelnika. Liczymy też, że będziemy bardziej widoczni w dalszych zakątkach powiatu łukowskigo - przekonuje Tomasz Goławski, Redaktor Naczelny portalu.

Osoby zainteresowane współpracą reklamową oraz chcące się podzielić refleksjami na temat lokalnej rzeczywistości, zapraszamy od dziś do nowej redakcji przy ul. Kwiatkowskiego 5 w Łukowie. Skontaktować się można z nami również telefonicznie, mailową lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zapraszamy do współpracy, przesyłania informacji i śledzenia naszych stron internetowych!Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE