Reklama

Nowy radiowóz w łukowskiej policji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Paweł Bednarczyk / Internet

Nowy radiowóz w łukowskiej policji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Opel Corsa to nowy radiowóz, który służyć będzie policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Uroczyste przekazanie pojazdu odbyło się wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej w Lublinie.

Łącznie policjanci z całego województwa lubelskiego otrzymali 13 radiowozów, które wzmocnią prace komend w kilku powiatach. 10 pojazdów stanowią oznakowane marki Kia Ceed, a trzy pozostałe to: dwie Skody Yeti oraz Opel Corsa. Ten ostatni trafił właśnie do powiatu łukowskiego. Kluczyki do aut, osobiście wręczył policjantom Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej.

Jak informuje rzecznik prasowy łukowskich policjantów asp. sztab. Marcin Józwik nowy radiowóz został w połowie sfinansowany przez samorządy gminy Adamów, Krzywda, Serokomla i Wojcieszków. Pojazd pełni już służbę na terenie Komisariatu policji w Adamowie.

Wszystkie samochody zostały zakupione przy wsparciu jednostek samorządu terytorialnego. Dzięki temu Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie wydała na ten cel nieco ponad 400 tysięcy złotych. Auta trafiły do policjantów z powiatów: lubelskiego, biłgorajskiego, lubartowskiego, janowskiego, kraśnickiego, puławskiego, świdnickiego i właśnie łukowskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE