Reklama

Nowy dyrektor tuż, tuż

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: SP ZOZ w Łukowie

Nowy dyrektor tuż, tuż - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają prace komisji konkursowej, która wybierze nowego dyrektora szpitala w Łukowie. Za nami weryfikacja kandydatów pod kątem formalno-prawnym. Z pięciu osób rywalizująch o miano następcy Władysława Kobielskiego, pozostały już tylko trzy.

Jak udało się ustalić naszej redakcji, nie wszyscy kandydaci przeszli weryfikację pod kątem formalno-prawnym.  Katarzyna Rola-Skorupska i Ireneusz Goławski nie dostarczyli wymaganych dokumentów i odpadli z rywalizacji o fotel dyrektora SP ZOZ. Prace komisji trwały od godz. 10 rano, a jej członkowie weryfikowali m.in. dokumenty poświadczające o dotychczasowym zatrudnieniu osób ubiegających się o stanowisko dyrektora szpitala w Łukowie.

Przypomnijmy, że pierwotnie koperty z kandydaturami „przyniosło” pięciu kandydatów. Po dzisiejszych pracach komisji, w grze liczą się już tylko trzy nazwiska. O stanowisko dyrektora SP ZOZ w Łukowie starają się pełniący na dzień dzisiejszy obowiązki dyrektora szpitala Mariusz Furlepa oraz Zbigniew Kończak z Łodzi i Piotr Latawiec z Rzeszowa.

Ciąg dalszy prac komisji we wtorek 6 stycznia. Tego dnia odbędą się też rozmowy z poszczególnymi osobami. Po przeprowadzeniu ich wszystkich najprawdopodobniej tego samego dnia poznamy nazwisko osoby, która wygrała konkurs.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE