Reklama

Noworodek w Adamkach: 1,5 roku za znieważenie zwłok

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wydawnictwo Wspólnota

Noworodek w Adamkach: 1,5 roku za znieważenie zwłok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Półtora roku więzienia za znieważenie zwłok i zwrot ponad 20 tys. zł postępowania sądowego. To wyrok Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim w sprawie martwego noworodka z wysypiska śmieci w Adamkach.

Za nami ogłoszenie wyroku w makabrycznej sprawie, która miała miejsce pod koniec 2015 roku. Wówczas na wysypisku śmieci w Adamkach w powiecie radzyńskim znalezione zostały zwłoki noworodka. Po kilkumiesięcznym śledztwie okazało się, że jego matką jest 30-letnia wówczas Agnieszka M., mieszkanka Łukowa.

Kobiecie początkowo zarzucono zabójstwo dziecka, lecz w międzyczasie zmieniono zarzut na znieważenie zwłok. Nie ma bowiem dowodów, iż chłopiec urodził się żywy. Podejrzana przekonywała jednocześnie, że znaleziony noworodek nie jest jej dzieckiem, lecz badania DNA jednoznacznie wykazały, że to Agnieszka M. jest matką znalezionego na wysypisku noworodka.

25 stycznia w Sądzie Rejonowym w Radzyniu Podlaskim zapadł wyrok w tej sprawie. Matka dziecka - łukowianka Agnieszka M. za znieważenie zwłok dziecka najbliższe 1,5 roku spędzi za kratkami. Będzie musiała także zwrócić 23 tys. zł kosztów postępowania sądowego.

Więcej szczegółów w tej sprawie przeczytać można m.in. we Wspólnocie Łukowskiej.

Zobacz też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE