Reklama

Noworoczny koncert i zwiedzanie szkoły

Opublikowano: czw, 10 sty 2019 13:43
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Noworoczny koncert i zwiedzanie szkoły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć od września funkcjonuje w nowym miejscu, dopiero teraz oficjalnie inauguruje tam swoją działalność. Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. M. Karłowicza w Łukowie zaprasza na noworoczny koncert i zwiedzanie nowej siedziby.

Na poniedziałek 14 stycznia zaplanowano noworoczny koncert uczniów działającej w Łukowie Państwowej Szkoły Muzycznej. Cykliczne już wydarzenie artystyczne w tym roku będzie nietypowe, ponieważ placówka nosząca imię Mieczysława Karłowicza oficjalnie zainauguruje swoją działalność w nowym miejscu. Szkoła muzyczna po latach funkcjonowania w budynku u zbiegu ulic Zdanowskiego i Kwiatkowskiego w Łukowie, przeniosła się do dawnego gmachu I Liceum Ogólnokształcącego, mieszczącego się przy ul. Wyszyńskiego.

Koncert rozpocznie się o godz. 17 w auli I LO w Łukowie. Tuż po nim szkolna społeczność i zaproszeni goście przejdą do budynku obok, gdzie mieści się nowa siedziba i gdzie nastąpi jej symboliczne otwarcie. Poniżej prezentujemy plakat informujący o wydarzeniu.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE