Reklama

Noworoczna zabawa „Labiryntu”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Noworoczna zabawa „Labiryntu” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedzielne południe upłynęło w szczególny sposób dla członków Łukowskiego Stowarzyszenia Wspierania Osób z Autyzmem i ich Rodzin "Labirynt". Tego dnia odbyła się świąteczno-noworoczna zabawa integracyjna.

Blisko 50 dzieci bawiło się na mikołajkowo-noworocznym spotkaniu, które zorganizowane zostało przez łukowskie stowarzyszenie „Labirynt”. Niedzielne południe 21 stycznia upłynęło pod znakiem wspólnej zabawy z wolontariuszami i postaciami z bajek.

- Jest to już siódma impreza organizowana przez stowarzyszenie od momentu jego formalizacji. W przeszłości organizowaliśmy noworoczne zabawy przy muzyce, a teraz postanowiliśmy zmienić formułę spędzania czasu - powiedziały Redakcji Łuków24.pl Grażyna Kulik i Monika Siwiak z „Labiryntu”. - Nasze dzieci mają wiele nadwrażliwości. Stąd pomysł, by do tegorocznej zabawy zaangażować inne grupy - dodały.

Akcję „Labiryntu” wsparły m.in. Kreatywne Kobiety, które wspólnie z dziećmi wykonywały prace plastyczne. Obecni byli też wolontariusze przebrani za maskotki z bajek. Kulminacyjnym punktem wydarzenia było przybycie Świętego Mikołaja, który rozdawał dzieciom prezenty.

Podopieczni „Labiryntu” mogli też skorzystać z szeregu zabaw animacyjnych. Była m.in. chusta dla dzieci, wspólne wykonywanie prac plastycznych, zabawy sprawnościowe, poczęstunek czy własnoręcznie wykonana fotobudka. Kolejna zabawa już za rok.

A jakie inne inicjatywy przedstawi w 2018 roku stowarzyszenie „Labirynt”? O tym poinformujemy już wkrótce.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE