Reklama

Nowoczesne i zabytkowe

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zespół Szkół nr 2 w Łukowie

Nowoczesne i zabytkowe - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wracamy do tematu targów motoryzacyjnych. Swoimi wrażeniami i zdjęciami z wyjazdu na Warsaw Moto Show w Nadarzynie chcą się podzielić uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie.

18 listopada grupa 23 uczniów klas Technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wzięło udział w targach motoryzacyjnych Warsaw Moto Show 2016. W trzech dużych halach wystawienniczych podziwiali dzieła wystawców z Polski i Europy. Szczególną uwagę młodzieży zwróciła jednak strefa pojazdów o alternatywnym źródle napędu.  

Wśród bogatej oferty ponad stu wystawców znalazły się także premierowe modele samochodów. Był więc Land Rover Discovery i Porsche 911 GT3 R Olimp Racing. Nowoczesne auta budziły podziw. By jednak historia mogła znaleźć się w tym miejscu, musiała od czegoś zacząć. Dlatego też drugim punktem wycieczki była wizyta w Prywatnym Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Tu młodzież miała szansę podziwiać zabytkowe motocykle i samochody. Wśród nich na uwagę zasługiwały polskie przedwojenne sokoły, jedyny zachowany model samochodu Praga produkowanego przed II wojną w Oświęcimiu.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE