Reklama

Nowe przedszkole w Krzywdzie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Nowe przedszkole w Krzywdzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 11 lipca odbyło się uroczyste otwarcie nowego przedszkola w Krzywdzie. Jest to pierwsza w gminie niepubliczna placówka.

Niepubliczne przedszkole jest nowością w gminie Krzywda. Mieści się ono w nowo wybudowanym budynku, tworząc Zespół Placówek „Piotruś Pan”. W jego skład wchodzi także poradnia psychologiczno-pedagogiczna oraz gabinety terapeutyczne. Dzieci w nowym przedszkolu będą mogły więc skorzystać m.in. z sali doświadczania świata i sali do zajęć ruchowych.

W uroczystym otwarciu placówki, które miało miejsce w poniedziałek 11 lipca, udział wzięli m.in. Przedstawiciel Marszałka Województwa Lubelskiego Grzegorz Osial, Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Marek Kopeć oraz Wójt Gminy Krzywda Jerzy Kędra. Poświecenia obiektu dokonał proboszcz parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Hucie Dąbrowie Jarosław Kisieliński.

Chociaż mamy wakacje, wszystkie miejsca w przedszkolu są już od dawna zajęte. Lista rezerwowa też jest długa. Jak informują przedstawiciele placówki, nowoczesna funkcjonalnie bryła budynku, wyposażenie dydaktyczne oraz wykwalifikowana kadra przy niskim czesnym 280 zł, sprawiły, że rodzice zdecydowali się posłać swoje najmłodsze pociechy do nowej niepublicznej placówki. W ramach czesnego przedszkole zapewnia cztery posiłki dziennie integrację sensoryczną, gimnastykę korekcyjną, rytmikę, logopedę, treningi umiejętności społecznych, język angielski, nauczyciela wspomagającego oraz szereg zajęć dodatkowych. Dzieci będą mogły skorzystać z takich form nauki jak  glottodydaktyka, dziecięca matematyka, indywidualna terapia logopedyczna i integracja sensoryczna, zajęcia taneczne, plastyczne oraz sportowe.

Przedszkole czynne będzie od godziny 7 do 17. Przewidywana ilość dzieci w grupie to maksymalnie 18 osób.  Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE