Reklama

Nowe mapy Łukowa w Google Maps

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Google Maps

Nowe mapy Łukowa w Google Maps - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na popularnej stronie internetowej Google Maps pojawiły się nowe zdjęcia satelitarne naszego miasta. Z lotu ptaka widać m.in. powstający III etap Małej Obwodnicy Łukowa, czy budowaną fabrykę ŁukPaszu.

Udostępnione właśnie zdjęcia pochodzą z przełomu czerwca oraz lipca 2018 roku. Na fotografiach wykonywanych przez satelitę widać m.in. zbudowane niedawno molo i plażę nad zalewem Zimna Woda. Widać też wodę, która stopniowo napływa do zbiornika.

Na widoku satelitarnym Google Maps znaleźć możemy też powstającą fabrykę ŁukPaszu w podstrefie ekonomicznej, czy budowany właśnie III etap małej obwodnicy Łukowa. Internauci dostrzec mogą także przebudowany teren wokół dworca kolejowego, czy wiadukt na ulicy Międzyrzeckiej.

Zmiany oprócz map Google widoczne są też w aplikacji Google Earth. Natomiast w dalszym ciągu trzeba czekać na nowe zdjęcia w aplikacji Google Street View. Mimo iż w zeszłym roku po okolicy jeździły specjalne samochody amerykańskiego giganta technologicznego, w przeglądarkach bądź w aplikacjach na smartfony nadal widoczne są zdjęcia sferyczne z 2012 lub 2013 roku.

Mapy Google dostępne są pod adresem: https://www.google.pl/maps

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE