Reklama

Nowa siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Marta Karwowska

Nowa siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyszyńskiego 41 to nowy adres Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łukowie. W środę 29 sierpnia oficjalnie otwarto nową siedzibę - funkcjonującej jeszcze do niedawna w tzw. "białym domku" - placówki.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łukowie ma nową siedzibę. Po wielu latach placówka przeniosła się do przestronnych pomieszczeń w budynku należącym niegdyś do I Liceum Ogólnokształcącego. 29 sierpnia w obecności byłych dyrektorów i pracowników Poradni odbyło się jej uroczyste otwarcie w nowej lokalizacji. Nie zabrakło przecinania wstęgi i okazji do wymiany wspomnień.

Obecni na uroczystości wspominali m.in. pierwsze lata funkcjonowania placówki. Przypomniano też byłych dyrektorów poradni: Krystynę Nurzyńską-Jakuszko, Darię Olszańską, Henryka Kryciuka i pracującą do niedawna na tym stanowisku Zofię Skrzymowską. Obecni powitali też Elżbietę Dejryng-Pogonowską, która od 4 września jest nową dyrektor placówki.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łukowie jest publiczną placówką oświatową udzielającą pomocy uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom przedszkoli, szkół i placówek mających siedzibę w powiecie łukowskim. Placówka podejmuje działania wspomagające rozwój dzieci i młodzieży, wydaje orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, zajęć rewalidacyjno wychowawczych, nauczania indywidualnego. Korzystanie z jej pomocy jest bezpłatne.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE