Reklama

"Nothing else matters" w wykonaniu przedszkolaków

Opublikowano:
Autor:

"Nothing else matters" w wykonaniu przedszkolaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podopieczni działających w Łukowie przedszkoli wystąpili na przeglądzie muzycznym "Tanecznym Krokiem". Dzieci prezentowały swoje talenty do muzyki instrumentalnej. Tańczyły nawet do jednego z najbardziej znanych przebojów grupy Metallica.

Za nami coroczny przegląd przedszkolny „Tanecznym Krokiem”. Tym razem impreza organizowana już po raz ósmy w historii odbyła się 11 kwietnia w auli I LO w Łukowie. Na scenie zaprezentowały się dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4, będącego organizatorem wydarzenia oraz ich koledzy i koleżanki z Przedszkola Integracyjnego nr 1, oraz Przedszkoli Miejskich nr 2, 3, 6 oraz 7.

Dzieci, które wystąpiły przed rodzicami i mieszkańcami Łukowa, tańczyły m.in. polkę, wykonały utwór
An Angel” zespołu Kelly Family, wspomniany przebój Metalliki „Nothing else matters” i pokazały się w dworskiej „Muzyce na Wodzie” Georga Friedricha Händla. Pokazały też walc „Ponad falami” oraz piosenkę „Cowboy Johnny”. Na koniec każdy z uczestników przeglądu dostał upominek i statuetkę ufundowaną przez organizatora, czyli Przedszkole Miejskie nr 4.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE