Reklama

Noc Kultury w Zespole Szkół nr 2

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Noc Kultury w Zespole Szkół nr 2 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pokaz barmaństwa, serwis synchroniczny i sztuka flambirowania, to tylko część atrakcji, jakie w ramach 6 Łukowskiej Nocy Kultury przygotowali uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie. Wydarzenie miało miejsce w piątek 21 października.

Zespół Szkół nr 2 w Łukowie regularnie bierze udział w odbywającej się od kilku lat Łukowskiej Nocy Kultury. W tym roku szkoła postawiła na pokaz „Wokół stołu” prezentujący to, w czym placówka odróżnia się od reszty w naszym mieście i powiecie, czyli kształceniem kelnerów, kucharzy i barmanów.

Uczniowie i osoby które przybyły w piątkowe popołudnie do Zespołu Szkół nr 2, mieli więc okazję zobaczyć pokazy serwisu synchronicznego oraz improstylu i sztuki flambirowania, dekoracyjne składanie serwetek, prezentację efektów pracy baristy i barmana. Uczniowie odczytali  referaty „Tradycje ucztowania” oraz „Potrawy jesienne” i zaprezentowali wystawę woluminów kucharskich pt. „Kulinaria wczoraj i dziś”. Pokazywano też wybrane fragmenty z ekranizacji dzieł Henryka Sienkiewicza.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE