Reklama

Nielegalne automaty, skradziony drut

Opublikowano:
Autor:

Nielegalne automaty, skradziony drut - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pisaliśmy o pożarze do jakiego doszło w miejscowości Nowa Wróblina, czy o złodzieju, który okradł kościół p.w. św. Brata Alberta. Co jeszcze wydarzyło się w minionym tygodniu?

W kronice kryminalne z ubiegłego tygodnia nie brakuje kradzieży,  uszkodzenia mienia czy ujawnienia nielegalnych automatów.

6 czerwca w Łukowie na ul. Warszawskiej łukowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego z delegatury w Białej Podlaskiej w dwóch lokalach ujawnili sześć automatów do gry ustawionych tam bez zezwolenia.

Tego samego dnia, w Gołaszynie doszło do kradzieży około 200 metrów drutu jezdnego miedzianego z trakcji kolejowej. Straty oszacowano na kwotę około 11 600 zł. Na tym kradzieże się nie skończyły. W innym miejscu, tym razem w Wojcieszkowie, nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy marki Huawei Y560-L01 oraz portfel, w którym znajdowały się pieniądze, karta bankomatowa oraz dokumenty osobiste. Pokrzywdzona straty wyceniła na 700 zł. Na szczęście następnego dnia policjanci z Komisariatu Policji w Adamowie zatrzymali 67-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży. Część skradzionego mienia udało się odzyskać.

Do kolejnej kradzieży doszło w czwartek w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej. Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę mieszkanki Łukowa, z torebki ukradł telefon komórkowy Samsung J5. Pokrzywdzona stary wyceniła na 1 500 zł.

Natomiast w sobotę na tej samej ulicy nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu marki Ford Transit. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 1 500 zł.

Niestety w kronice policyjnej, jak co tydzień, nie brakuje informacji o nietrzeźwych kierowcach. Od 5 do 11 czerwca policjanci zatrzymali 15 kierowców na podwójnym gazie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE