Reklama

Nielegalne automaty, narkotyki i kradzieże

Opublikowano:
Autor:

Nielegalne automaty, narkotyki i kradzieże - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Młodzi mieszkańcy naszego powiatu zatrzymani z narkotykami, lokale z nielegalnymi automatami do gry i włamania to bilans minionego tygodnia.

Przyłapywanie młodych mieszkańców naszego powiatu z narkotykami zaczęło się 30 stycznia. W Łukowie na ul. Zachodniej policjanci znaleźli amfetaminę w samochodzie 32-latka z Łukowa. Kolejnego dnia przyszły następne dwa zatrzymania. W al. Wojska Polskiego funkcjonariusze znaleźli haszysz w aucie 20-latka z gminy Zbuczyn. Natomiast w Krzywdzie z marihuaną i haszyszem przyłapano 19-latka.

Koniec stycznia to także dwie akcje przeprowadzone przez łukowskich funkcjonariuszy z przedstawicielami Urzędu Celnego w Białej Podlaskiej. W lokalach w Krzywdzie ujawnionych zostało pięć automatów do gier hazardowych wstawionych tam bez zezwolenia. Natomiast w Staninie w jednym z lokali zostały ustawione dwa takie automaty.

Nie było tygodnia bez kradzieży. W minionym tygodniu też ich nie zabrakło. 2 lutego w Dąbiu nieznany sprawca włamał się do domu mieszkalnego oraz budynku biurowego, z których skradł obcą walutę i 200 zł. Tego samego dnia w Woli Mysłowskiej nieznany sprawca włamał się do sklepu, z którego ukradł artykuły spożywcze, przemysłowe i pieniądze. Wartość strat określono na kwotę 3500 zł.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE