Reklama

Niedziela z Teatrem: "Wiślana opowieść"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Niedziela z Teatrem: "Wiślana opowieść" - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny sezon przedstawień teatralnych dla najmłodszych „Niedziela z teatrem”. Jako pierwsi tej jesieni wystąpią na łukowskiej scenie artyści z Teatru Lalek Igraszka.

Teatr powstał w 2009 roku w Warszawie, artyści nie tylko tworzą własne fabuły, lecz również muzykę do spektakli, a przede wszystkim przepiękne lalki.

 

Przedstawienie „Wiślana opowieść” odbędzie się 27 września 2020 roku o godzinie 16.00 na Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

 

Bilety w cenie 10 pln do nabycia online oraz w kasie Kina Łuków. Bilety

ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kultury/wislana-opowiesc--spektakl-36172/420329-bilety-na-spektakl 
 

Opis: Od pewnego czasu nad Wisłą zaczęły się dziać niepokojące rzeczy, rzeka coraz wolniej płynie, a z jej nurtów słychać tajemnicze dźwięki, czyżby coś jej dolegało? Zaniepokojeni tym Sum i Czapla, postanawiają zgłębić tajemnicę. Podczas wyprawy Sum, poznaje chłopca Antka, który także chce rozwikłać wiślaną zagadkę. Okazuje się, że w Wiśle zamieszkał Potwór Śmieciej… Wszystkich, którym nie jest obojętny los Królowej polskich rzek, serdecznie zapraszamy na autorską bajkę o wartkiej akcji, mądrym przesłaniu i pięknych piosenkach.

 

Liczba miejsc ograniczona.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE