Reklama

Niedoszły samobójca na peronie kolejowym!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Niedoszły samobójca na peronie kolejowym! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 52-letni mieszkaniec Poznania próbował dokonać dziś rano próby samobójczej na stacji kolejowej w Łukowie. Został on ujęty przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei.

Dziś rano przed godziną 10 funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z posterunku w Łukowie dokonali zatrzymania podejrzanie zachowującego się mężczyzny, który najprawdopodobniej chciał popełnić próbę samobójczą. SOK-iści patrolując peron nr 1 na łukowskim dworcu zauważyli chodzącego w rejonie torów człowieka, który powiedział funkcjonariuszom, „że przyszedł tu by rzucić się pod pociąg”.

Jak informuje Piotr Stefaniuk, komendant zmiany SOK z Lublina, mężczyzna został natychmiast wyprowadzony przez patrol SOK z rejonu czynnych w bezpieczne miejsce, zaś o incydencie powiadomiono Komendę Powiatową Policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z SPZOZ  Łukowie.

Niedoszłym samobójcą okazał się 52-letni mieszkaniec Poznania. Nie figuruje on jako osoba poszukiwana. Mężczyzna został przekazany ratownikom medycznym, a następnie przewieziony na oddział psychiatryczny szpitala w Łukowie. Stosowne śledztwo wszczęła natomiast policja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE