Reklama

Niecodziennej lekcji historii ciąg dalszy

Opublikowano: pon, 19 gru 2016 08:50
Autor: | Zdjęcie: Anna Abramczuk

Niecodziennej lekcji historii ciąg dalszy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Była wycieczka, spotkania z regionalistami, teraz przyszedł czas na konkurs wiedzy. Najlepsi otrzymali nagrody.

W gminnym etapie konkursu „Niecodzienna lekcja historii” wzięli udział laureaci szkolnych eliminacji. Do drugiego etapu zakwalifikowali się najlepsi z Zespołu Szkół w Serokomli oraz Szkoły Podstawowej w Krzówce.

Przypomnijmy: mieszkańcy gminy mieli okazję spotkać się z regionalistami, dla których historia lokalna jest częścią życia, ale także wziąć udział w wycieczce do placówek muzealnych na terenie naszego powiatu. Tam m.in. zapoznali się z życiem i twórczością Henryka Sienkiewicza oraz historią kleeberczyków.

15 grudnia odbyło się kolejne spotkanie. Uczniowie mieli okazję sprawdzenia zdobytej wiedzy. Na najlepszych czekały nagrody rzeczowe: radiomagnetofon, cyfrowe ramki na zdjęcia oraz mobilne głośniki.

Na działania z projektu „Niecodzienna lekcja historii” zaprosiły mieszkańców: Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Serokomla, Gmina Serokomla oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli.

Relacją z wydarzenia podzieliła się z nami Anna Abramczuk. UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE