Reklama

Niebieski bieg już wkrótce

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Niebieski bieg już wkrótce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na 2 kwietnia zaplanowano "niebieski bieg" ścieżkami w miejskim parku. Sportowe wydarzenie towarzyszyć będzie imprezie uświadamiającej, czym jest autyzm - schorzenie na które cierpi wiele osób z naszego środowiska. Na piknik zaprasza stowarzyszenie "Labirynt" oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie.

Park miejski już za kilkanaście dni zamieni się w miejsce, w którym dominował będzie kolor niebieski. 2 kwietnia zaplanowano tzw. Niebieski Bieg w ramach akcji społecznej „Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu”. Do wzięcia udziału w wydarzeniu uświadamiającym, czym jest to schorzenie zapraszają Łukowskie Stowarzyszenie Wspierania Osób z Autyzmem i ich Rodzin „Labirynt” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie. Organizatorzy proszą, by każdy z uczestników biegu miał na sobie odzież w kolorze niebieskim, będącym symbolem propagowania wiedzy o autyzmie.

Błękit, indygo, granat, cyjan ma dominować zresztą przez cały najbliższy miesiąc, kiedy odbywa się najwięcej akcji edukacyjnych oraz imprez zwiększających świadomość społeczeństwa na temat autyzmu. 2 kwietnia - kiedy odbędzie się impreza w Łukowie - jest też obchodzony Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Początek imprezy w parku zaplanowano na godz. 10, zaś sam bieg na godz. 10.30.

Informacje na temat wydarzenia prowadzi Łukowskie Stowarzyszenie Wspierania Osób z Autyzmem i ich Rodzin „Labirynt”, ul. Piłsudskiego 22, tel. 601 659 000; 692 790 699, e-mail: [email protected]


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE