Reklama

Nie tylko pożary

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Nie tylko pożary - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne interwencje służb. Gdzie w ostatnich godzinach udawały się samochody ratunkowe?

W czwartek 11 października strażacy odnotowali dwa wyjazdy. Pierwsze wezwanie przyszło z Wólki Różańskiej, gdzie trzy gniazda os usuwali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stoczku Łukowskim. Owady zagnieździły się na poddaszu budynku mieszkalnego, a interwencję odnotowano kilka minut przed godz. 14.

Drugą interwencją była paląca się śmietniczka na ul. Kwiatkowskiego w Łukowie. Kilka minut przed godziną 17 na ulicę tą udał się jeden zastęp PSP, który ugasił płomienie. Ogień w śmietniczce pojawił się najprawdopodobniej w wyniku wrzucenia niedopałka papierosa.

Strażacy interweniowali też w piątkowe południe na ul. Przemysłowej w Łukowie. Kilka chwil przed godz. 12 otrzymali informację o pożarze w bloku na tej ulicy. Na szczęście okazało się, że ognia wcale nie ma, a jeden z mieszkańców pozostawił na kuchence garnek bez opieki. Na miejsce udały się jednak trzy zastępy PSP, które ograniczyły swoją akcję do przewietrzenia klatki schodowej. Garnek ugaszony został jeszcze przed przybyciem służb.

Służby wyjeżdżały też w piątek do Gołaszyna, gdzie doszło do potrącenia rowerzysty. Około godziny 11.30 w miejscowości tej zderzyły się Mercedes Sprinter oraz jednoślad kierowany przez 78-latka. Starszy mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE