Reklama

Nawierzchnia na Okrzei już jest

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Nawierzchnia na Okrzei już jest - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesień w pełni, a inwestycje drogowe dobiegają końca. Którymi ulicami przejedziemy już bez problemów?

Liści na drzewach coraz mniej. Bardziej niż dobrej pogody możemy się spodziewać deszczu i śniegu. Postanowiliśmy sprawdzić na jakim etapie znajdują się inwestycje drogowe na terenie naszego miasta.  

Długo wyczekiwana ulica Okrzei zaczyna przybierać nowych kształtów. Nawierzchnia już nie straszy. Pozostało jeszcze wykonać oznakowanie, przejście wyniesione na wysokości kładki oraz skrzyżowanie wyniesione u zbiegu ulicy Rurowej z Okrzei. Między ulicą Kondrackiego i Okrzei powstaną także dwa progi zwalniające. Na koniec przeniesiony zostanie pomnik Szarych Szeregów. Wszystkie prace powinny mieć swój finał do końca listopada.  

Prace trwają także na ulicy Kiernickich. Tu pracownicy muszą jeszcze wykonać skrzyżowanie wyniesione z ul. Gołaszówiec, oznakowanie oraz chodnik. Wszystko ma dobiec końca za trzy tygodnie.  

Przed Zarządem Dróg Miejskich jeszcze kilka mniejszych prac. Na wykonanie czeka parking przy ul. Zbożowej, nawierzchnia drogi dojazdowej wzdłuż ZUS, kanalizacja deszczowa w ul. Glinki, parking przy ul. Dmocha oraz wymiana nawierzchni z betonowej na brukową na ul. Makowej.

Dobrej drogi doczekali się już sami pracownicy ZDM, którzy ul. Łąkową przejadą bez problemu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE