Reklama

Nawet 200 milionów w banknotach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury / Tomasz Goławski

Nawet 200 milionów w banknotach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę 3 lutego w Łukowskim Ośrodku Kultury miała miejsce kolejna Giełda Kolekcjonerów. Chętni mogli kupić za 50 złotych banknot z 200-milionowym nominałem...

Giełda Kolekcjonerów to cykliczne targowisko odbywające się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w domu kultury. Tym razem miłośnicy dawnych pamiątek wyjątkowo byli obecni w galerii PROwizorium na piętrze budynku. Na dole bowiem trwała zabawa choinkowa jednego ze stowarzyszeń.

Na giełdzie wystawili się miłośnicy staroci z Łukowa oraz Siedlec. Zaprezentowali dawne monety, banknoty, medale, odznaki, dokumenty, znaczki pocztowe czy pamiątki wojskowe. Rzeczy te można było wymienić, kupić, bądź sprzedać kolekcjonerom. Do kupienia za 50 zł był m.in. banknot o nominale 200 milionów złotych. Nie zabrakło też tysiączłotowego banknotu, czy unikatowych banknotów wyprodukowanych z błędem pisarskim.

Następna Giełda Kolekcjonerów odbędzie się w ŁOK w niedzielę 3 marca. Kolekcjonerzy będą czekać na miłośników staroci od godz. 10.00.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE