Reklama

Nauka pływania za darmo

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska (archiwum)

Nauka pływania za darmo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 295 uczniów ze szkół podstawowych z terenu miasta Łuków może skorzystać z bezpłatnych lekcji pływania. Będzie to możliwe dzięki dofinansowaniu jakie zdobyło Miasto Łuków z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

\"Upowszechnianie nauki pływania wśród uczniów klas I-III szkół podstawowych z miasta Łuków\" to zadanie w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem Pływać\" dofinansowanego w 50 % przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Bezpłatne zajęcia ruszą już 6 lutego. Szkoły prowadzą zapisy.  

Projekt jaki będzie realizowany na łukowskiej pływalni krytej do 30 czerwca przewiduje przeprowadzenie bezpłatnych zajęć nauki pływania dla uczniów klas I-III ze szkół podstawowych z miasta Łuków. Zajęcia będą się odbywały minimum raz w tygodniu.  

Projektem objętych zostanie 295 uczniów w ramach 20 grup liczących nie więcej niż 15 osób każda, w tym 6 grup z klas I, 5 grup z klas II, 9 grup z klas III. Zajęcia prowadzone będą przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, zgodnie z obowiązującym w Polsce porządkiem prawnym – czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie Urzędu Miasta w Łukowie.  

Zadanie dofinansowane przez ministerstwo zakłada pokrycie kosztów związanych z wejściem na pływalnię, opłaceniem instruktorów nauki pływania, opieką wychowawców oraz ubezpieczeniem uczestników zajęć - dla 70 uczniów. Dla 225 uczestników oprócz kosztów zaplanowanych powyżej, dodatkowo przewiduje się pokrycie kosztów transportu. Całość projektu zakończy się testem sprawdzającym poziom opanowanych umiejętności.  

Całkowita wartość zadania to 81,5 tys. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE