Reklama

Nauczą świadomego planowania rodziny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Nauczą świadomego planowania rodziny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez najbliższe tygodnie w wybranych miejscowościach powiatu łukowskiego odbywać się będą spotkania warsztatowo-szkoleniowe poświęcone tematyce zdrowia prokreacyjnego i popularyzujące idee świadomego planowania rodziny. Na spotkania zaprasza siedlecka Fundacja Świętych Joachima i Anny.

„Zdrowie prokreacyjne - ważna sprawa” to tytuł szkoleń adresowanych do osób w wieku prokreacyjnym 18-45 lat, na których specjaliści z zakresu położnictwa, dietetyki i psychologii podzielą się wiedzą w zakresie zdrowia i świadomego planowania rodziny. Eksperci będą wyjaśniać m.in. przyczyny i sposoby leczenia niepłodności, podejmą tematykę planowania rodziny, zdrowia i aspektów społecznych ciąży. Będą też rozmawiać o ryzykownych zachowaniach i chorobach przenoszonych drogą płciową oraz o aspektach społecznych i psychologicznych rodziny, okresu dojrzewania i innych.

Przez najbliższe tygodnie tego typu wydarzenia będą miały miejsce na terenie powiatu łukowskiego, zaś za ich organizację odpowiadać będzie Fundacja Świętych Joachima i Anny z Siedlec. Spotkania zaplanowano 17 i 22 maja w Łukowie (godz. 16.30 - 18.30, Łukowski Ośrodek Kultury) oraz 8 maja w Adamowie, 15 maja w Krzywdzie, 24 maja w Serokomli, 29 maja w Trzebieszowie, 5 czerwca w Wojcieszkowie, 12 czerwca w Woli Mysłowskiej, 14 czerwca w Stoczku Łukowskim oraz 19 czerwca w Staninie. Organizatorzy przygotowali dla obecnych upominki i poczęstunek.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej fundacji  www.joachimianna.plUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE