Reklama

Narkotyki i cudze portfele

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Narkotyki i cudze portfele - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie wpadki narkotykowe i kradzieże dwóch portfeli odnotowali w ciągu tygodnia łukowscy policjanci.

Za nami kolejny tydzień i kolejna kronika kryminalna przygotowana przez policjantów. W okresie między 5 a 11 marca zatrzymali oni ośmiu nietrzeźwych kierowców na drogach powiatu.

Mundurowi odnotowali też dwa przypadki kradzieży damskich portfeli. Zdarzenia te miały miejsce 7 oraz 8 marca na ul. Kwiatkowskiego i Prusa w Łukowie. Osoby, które zgłosiły kradzież, utraciły też dokumenty i karty do bankomatu.

6 marca na ul. Przemysłowej Łukowie policjanci znaleźli haszysz u 21-letniego mieszkańca miasta. Z kolei 10 marca w Adamowie znaleziono marihuanę u 15-letniego mieszkańca tej miejscowości.

6 marca w Wilczyskach w gminie Wola Mysłowska miał miejsce pożar ciągnika rolniczego. Spaleniu uległy elementy jego wyposażenia i nadwozia. Wartość strat określono na kwotę 60 tys. zł.

Z kolei 9 marca na targowisku na ul. Kanałowej w Łukowie policjanci znaleźli ponad 750 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Szerzej na ten temat piszemy w artykule: "Schował papierosy w skrzynkach elektrycznych".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE