Reklama

Najbardziej znani dzielnicowi w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Łukowie

Najbardziej znani dzielnicowi w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości St. sierż. Marlena Konstanty oraz asp. sztab. Krzysztof Wołoszka to najbardziej znani dzielnicowi w powiecie łukowskim. Tak zadecydowali czytelnicy jednego z tygodników.

Wczoraj w Łukowie miało miejsce święto policji, na którym wręczono awanse zawodowe oraz dziękowano mundurowym za ich służbę. Jednym z elementów uroczystości było ogłoszenie wyników konkursu na najbardziej znanego dzielnicowego w powiecie łukowskim. Pomysłodawcą przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Policji oraz jedna z lokalnych gazet.

Po podliczeniu wszystkich głosów oddanych drogą pocztową oraz za pośrednictwem sms-ów okazało się, że zwycięstwo w konkursie odniosła st. sierż. Marlena Konstanty z Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Tuż za nią uplasował się asp. sztab. Krzysztof Wołoszka.

Jak informuje rzecznik prasowy łukowskiej komendy asp. sztab. Marcin Józwik, konkurs ten ma popularyzować rolę dzielnicowych wśród mieszkańców powiatu. Zgodnie z założeniami ogólnopolskiego programu „Dzielnicowy bliżej nas\", ważne jest aby dzielnicowy był policjantem znanym w miejscu pełnienia służby. Ci funkcjonariusze to policjanci pierwszego kontaktu. To oni najczęściej spotykają się z mieszkańcami i rozmawiają o ich problemach oraz starają się znaleźć ich rozwiązanie.

St. sierż. Marlena Konstanty na co dzień obsługuje rejon miasta Łuków. Współpracuje z mieszkańcami z ul. 11 Listopada, Alej Tadeusza Kościuszki, ulicy Dworcowej, Janusza Korczaka, ks. Stanisława Brzóski i ulicy Przemysłowej. Jest też dzielnicowym osiedli Bronisława Chącińskiego oraz Leona Klimeckiego.

Asp. sztab. Krzysztof Wołoszka. Obsługuje rejon gminy Łuków. To właśnie do niego powinni zgłaszać się mieszkańcy Dąbia, Gołaszyna, Gręzówki, Klimek, Ławek, Sięciaszki, Zalesia oraz Żdżar.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE