Reklama

Nagrody za Najpiękniejsze Miłosne Wyznanie rozdane

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Nagrody za Najpiękniejsze Miłosne Wyznanie rozdane - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Decybelu odbyło się oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom konkursu na Najpiękniejsze Miłosne Wyznanie. Były świece, skrzypce i niespodzianki.

Restauracja Decybel wraz z naszym portalem ogłosiła konkurs walentynkowy. Zadaniem do wykonana było przesłanie miłosnego wyznania. Spośród tekstów, które przesłaliście Państwo do nas, wybraliśmy najlepsze.

14 lutego w Decybelu odbyło się uroczyste wręczenie nagród. III miejsce i kolczyki Swarovskiego zdobył Patryk Stolarczyk. II miejsce i profesjonalną sesję zdjęciową wygrała Ola Koper. Nagrodę główną, czyli kolację w Decybelu, wygrał Michał Łęcicki. Zwycięzca nagrody jednak nie odebrał osobiście. Postanowił ją przekazać swoim rodzicom. Jak sami mówią:

Syn sprawił nam niesamowitą niespodziankę.

Na tych, którzy ten wieczór postanowili spędzić w Decybelu czekały kolejne niespodzianki.

Przed zgromadzoną publicznością wystąpili lokalni artyści z Klubu Kamena. Wśród obecnych zostały rozlosowane dodatkowe nagrody: karnety na kręgle, karnety do salonów fryzjerskich (\"U Justyny\"  oraz \"Visage\") czy do SPA Eden.

Wydarzeniem, które zachwyciło publiczność był występ skrzypaczki Natalii Pomiłujko. Niesamowite wykonania nowoczesnych utworów wprowadziły gości w walentynkowy nastrój.

Zwycięzcom gratulujemy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE