Reklama

Nagrody dla gmin

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Gminy Krzywda

Nagrody dla gmin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy gminy powiatu łukowskiego zostały nagrodzone w konkursie "Samorząd przyjazny ekonomii społecznej". Jego organizatorem był Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.

Wójtowie trzech gmin z powiatu łukowskiego odebrali nagrody za działalność społeczną. 28 lutego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia statuetek za godne uwagi inicjatywy służące osobom wykluczonym społecznie, niepełnosprawnym lub uzależnionym. Laureatom dziękowano też za współpracę z organizacjami pozarządowymi na rzecz tzw. ekonomii społecznej.

Nagrodzone zostały Gmina Krzywda, która utworzyła m.in. Spółdzielnię „Promyk Nadziei”, Gmina Adamów za działania Spółdzielni Socjalnej „Niedźwiadek” oraz Gmina Stoczek Łukowski za utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej. Wójtowie samorządów: Jerzy Kędra, Sławomir Skwarek i Marek Czub.

Konkurs skierowany został do jednostek samorządu terytorialnego, organizacji samorządowych i instytucji wspierających ekonomię społeczną. Celem przedsięwzięcia było zaangażowanie w rozwój ekonomii społecznej i jej promocja na terenie województwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE