Reklama

Nagrody „Człowieka Roku” wręczone

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Nagrody „Człowieka Roku” wręczone - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami wręczenie nagród w tegorocznej edycji plebiscytu "Człowiek Roku 2017". Statuetki z rąk wydawcy portalu Łukow24.pl Mateusza Orzechowskiego otrzymali burmistrz Łukowa Dariusz Szustek oraz radny Piotr Płudowski.

29 marca miało miejsce wręczenie nagród w plebiscycie „Człowiek Roku 2017”, który na początku roku zorganizował tygodnik Wspólnota Łukowska i portal Łuków24.pl. Nagrody na sali konferencyjnej przy ul. Piłsudskiego w Łukowie otrzymali dziś burmistrz Dariusz Szustek i radny Piotr Płudowski.

Statuetkę i kwiaty nagrodzonym wręczyli właściciel oraz wydawca „Wspólnoty” i portalu Łukow24.pl Mateusz Orzechowski oraz Magdalena Oknińska, redaktor prowadząca łukowskie wydanie gazety. Uroczyste wręczenie tegorocznych nagród miało miejsce przed radnymi obecnymi na sesji Rady Miasta.

Plebiscyt na Człowieka Roku organizowany jest od pięciu lat w dziewięciu powiatach, w których wydawane są edycje „Wspólnoty”. Do tej pory zwyciężali w nim różni społecznicy, bądź osoby cieszące się szczególną popularnością w lokalnych społecznościach. Nigdy jednak nie zdarzyło się, że tytuł ten nosić będą jednocześnie dwie osoby. Tegoroczne głosowanie za pośrednictwem kuponów oraz smsów jest precedensem w całej historii zabawy. Na Piotra Płudowskiego oraz Dariusza Szustka zanotowano bowiem taką samą liczbę głosów - 1292.

Kolejna edycja zabawy już za rok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE