Reklama

Nabór uzupełniający do Klubu Seniora w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Łuków

Nabór uzupełniający do Klubu Seniora w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 10 czerwca będą prowadzony będzie nabór uczestników - mężczyzn do projektu "Klub Seniora w Łukowie".

Fundacja Rozwoju Gospodarki i Innowacji im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie wraz z Miastem Łuków informuje, iż w dniach 6 - 10 czerwca 2019 r. prowadzony będzie uzupełniający nabór uczestników - mężczyzn do projektu "Klub Seniora w Łukowie".

Nabór ma charakter dodatkowy i ma na celu uzupełnienie liczby uczestników (20 mężczyzn) wykluczonych lub zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym, którzy spełniają warunki: są mieszkańcami Łukowa (w tym w szczególności obszaru rewitalizacji) i mają ukończone 60 lat. Mężczyźni zainteresowani udziałem w projekcie mogą wypełnić dokumenty rekrutacyjne i złożyć ich w siedzibie Klubu Seniora, ul. Browarna 63, 21-400 Łuków (świetlica przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łukowie), tel. 605 175 123.

Celem głównym projektu jest zwiększenie dostępności do wysokiej  jakości usług społecznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb grupy 40 osób (20K, 20M) wykluczonych lub zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym z terenu Miasta Łuków do 31.08.2020 r. poprzez utworzenie Klubu Seniora i realizowanie w nim oferty zajęć adekwatnych dla potrzeb i oczekiwań osób starszych. Dla uczestników projektu zaplanowano bezpłatne formy wsparcia m.in.: zajęcia artystyczne (muzyka, śpiew, taniec, rękodzieło), zajęcia kulinarne, zajęcia sportowe (nordic walking, aerobik/aquaaerobik, ćwiczenia rozciągające i relaksujące, „zdrowy kręgosłup”, joga), kurs dbałości o wygląd, zajęcia z przedsiębiorczości, poradnictwo prawne, poradnictwo psychologiczne oraz zajęcia informatyczne.

O uczestnictwie w projekcie decydować będą kryteria rekrutacyjne określone w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie. Okres realizacji projektu: 03.09.2018 r. do 31.08.2020 r. Wymagane dokumenty Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE