Reklama

Na szczęście skończyło się na niegroźnych obrażeniach

Opublikowano:
Autor:

Na szczęście skończyło się na niegroźnych obrażeniach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj na terenie powiatu łukowskiego doszło do dwóch wypadków. W jednym z nich poszkodowana została 9-letnia rowerzystka, w drugim 52-letni motorowerzysta. Na szczęście doznali niegroźnych urazów ciała, a ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło przed godziną 10.00 w podłukowskiej Wólce Świątkowej. Ze zgłoszenia przekazanego policjantom wynikało, że w wypadku brało udział dziecko. Na miejscu wypadku mundurowi ustalili, że 9-latka z gminy Łuków została potrącona przez samochód marki Nissan. Dziewczynka, jadąc rowerem po chodniku, zjechała na jezdnię i przejeżdżając przez nią została potrącona przez osobówkę. W wyniku uderzenia przez auto pokrzywdzona dziewczynka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie są to groźne urazy. Po badaniach lekarskich z niegroźnymi potłuczeniami została zwolniona do domu.

Po kilkudziesięciu minutach policjanci z łukowskiej drogówki zostali skierowani na miejsce kolejnego wypadku drogowego. Tym razem w Łukowie, na skrzyżowaniu dróg ul. Żelechowskiej i Al. Kaczyńskich, kierujący motorowerem 52-latek z gminy Stoczek Łukowski zderzył się z samochodem marki Skoda. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący jednośladem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, poruszającej się drogą z pierwszeństwem, skodzie.  W wyniku wypadku pokrzywdzony motorowerzysta doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na szczęście również w tym przypadku okazało się, że są to niegroźne urazy, życiu i zdrowiu 52-latka nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do sytuacji i warunków panujących na drodze.

Źródło: KPP w Łukowie, Marcin Józwik. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE