Reklama

Na baseny pójdziesz już w sobotę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Na baseny pójdziesz już w sobotę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami kolejny sezon wypoczynkowy na letniej pływalni przy ul. Browarnej w Łukowie. Placówka otwiera swoje drzwi dla mieszkańców już jutro, w sobotę 16 czerwca.

Punktualnie o godzinie 10.00 w sobotę 16 czerwca zainaugurowany zostanie nowy sezon wypoczynkowy na letnich basenach przy ul. Browarnej w Łukowie. W tym roku chętni będą mogli nieco wcześniej skorzystać z oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji, ponieważ w dwóch nieckach (brodziku dla dzieci i średnim basenie) został zamontowany system podgrzewania wody.

Baseny będą otwarte siedem dni w tygodniu w godzinach od 10 do 17. Bez zmian pozostaje też cena biletów. Za cały dzień wypoczynku zapłacimy 10 złotych, a w przypadku osób uprawnionych do ulg 5 złotych. OSiR przygotował też bilet promocyjny dla osób, które odwiedzą pływalnię „Delfin” po godzinie 16. Wówczas zapłacą one jedynie 3 zł.

Jak informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, w zeszłym roku z basenów letnich "Delfinek" zlokalizowanych przy ul. Browarnej skorzystało ponad 70 tys. wypoczywających. Czy w tym roku rekord zostanie pobity?

Równolegle z otwarciem basenów mają zostać udostępnione parkingi przy Urzędzie Miasta oraz bazie PKS. Szczegóły na plakatach nadesłanych przez OSiR:
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE