Reklama

Muzyczne warsztaty w Bieszczadach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Marek Domański

Muzyczne warsztaty w Bieszczadach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Działająca przy łukowskim Towarzystwie Muzycznym im. Antoniego Próchniewicza orkiestra dęta kształciła swoje umiejętności na muzycznych warsztatach w Bieszczadach. Nie zabrakło też czasu na podziwianie polskich gór.

Członkowie orkiestry dętej „ładowali akumulatory” w Bieszczadach od 10 do 12 maja. Przebywali na warsztatach muzycznych w miejscowości Jabłonki. Podróż z Łukowa rozpoczęła się w środku nocy i choć przez całą drogę padał deszcz, nikt nie narzekał na brak humoru. Na miejscu muzycy mieli zaplanowany rejs statkiem po jeziorze Solińskim oraz zwiedzanie - również od środka - zapory wodnej na Solinie. Pierwszy dzień zwieńczyły wspólne warsztaty i kształcenie muzycznych umiejętności.

Członkowie orkiestry dętej mieli też możliwość podróżowania po Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej i koncertowania. W niedzielę 12 maja zapewnili oprawę muzyczną na mszy w Baligrodzie, gdzie zostali ciepło przyjęci przez wiernych. Orkiestra dęta muzykowała też podróżując kolejką wąskotorową. Specjalnie na życzenie innych pasażerów grano bisy.

Muzycy z Łukowskiej Orkiestry Dętej składają podziękowania burmistrzowi Łukowa za dofinansowanie wyjazdu na warsztaty muzyczne.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE