Reklama

Muzeum zaprasza do udziału w dwóch konkursów. Czekają nagrody

Opublikowano:
Autor:

Muzeum zaprasza do udziału w dwóch konkursów. Czekają nagrody  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszytko to z okazji 60-lecia placówki

Jest on skierowany do dzieci, młodzież oraz dorosłych.  dorosłe do udziału w konkursie plastyczno – fotograficznym z okazji 60 - lecia muzeum. Informacje na temat konkursu „Łukowskie muzeum i jego zbiory” znajdują się w regulaminie na stronie http://muzeum.lukow.pl/


Najciekawsze prace zostaną wydane w formie pocztówek. 

Muzeum zachęca również do spisywania oraz nagrywania swoich wspomnień w ramach akcji „Opowiedz nam historię ...” oraz przekazywania ich do muzealnych zbiorów. Muzeum czeka na biografie, opisy wydarzeń związanych z historią Łukowa i okolic, jak również opowieści o dawnych obrzędach i zwyczajach naszego regionu.

Mile widziane będą zdjęcia i dokumenty rodzinne, ilustrujące opisane wydarzenia, a także nagrane wspomnienia, które pozwolą nam utworzyć lokalne archiwum historii mówionej. 

 Materiały zostaną włączone do zbiorów muzeum i zabezpieczone, aby przetrwały dla następnych pokoleń. Wybrane prace mogą być publikowane na stronach internetowych, w lokalnej prasie, publikacjach lub wykorzystane na wystawach organizowanych przez nasze muzeum.

Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody. 

szystkie prace należy wysyłać na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem - „konkurs plastyczno – fotograficzny” lub „konkurs – opowiedz nam historię...”. Więcej informacji pod numerem telefonu (25) 798 27 16.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE